Podpora ESF a SR ČR

Akademie moderního personálního řízení

S podporou získaného grantu se nám podařilo před dvěma roky úspěšně vyvinout kvalitní vzdělávací program pro odborný rozvoj HR manažerů a personalistů.

Naše společnost získala koncem roku 2011 dotaci na vývoj desetidenního vzdělávacího programu Akademie moderního personálního řízení pro personalisty, který zahrnuje ještě 40 hodin výuky formou e-learningu.
Vývoj a ověření vzdělávacího programu probíhal v rámci projektu č. CZ.1.07/3.2.10/03.0023 a byl financován z prostředků ESF a SR ČR.

loga  ESF, MŠMT, EU, OPVK

 

 

 

 

Akademie moderního personálního řízeníCílem projektu bylo doplnit a zkvalitnit vzdělávací kapacity regionu v oblasti nástrojů a metod moderního personálního řízení. Na základě více než dvacetiletého působení v HR a cílené analýzy, kterou jsme provedli mezi personalisty v Královehradeckém regionu, jsme se rozhodli vytvořit komplexní vzdělávací program, který v našem regionu v tomto rozsahu a tematickém zastoupení dle dotázaných personalistů chybí.

Rozvoj lidských zdrojů je v současné době v našem regionu klíčovou oblastí, na kterou se společnosti zaměřují a chceme jim naším vzdělávacím programem dát podporu jak v teoretické tak i v praktické rovině. Trh práce nenabízí dostatek kvalifikovaných pracovníků a profesí, přitom stále přtvrzuje také konkurenční prostředí. Na základě analýzy jsme stanovili tematický rozsah, který nejvíce odpovídá požadavkům personalistů a rozhodli jsme se použít moderní formy výuky kombinací praktických workshopů a e-learningu, který i respondenti hodnotili jako efektivní nástroj.

Koncem měsíce března 2013 byl projekt ukončen úspěšnou realizací pilotního běhu vzdělávacího programu. Na základě vyhodnocení celé realizace jsme se rozhodli  dát ještě více prostoru pro výměnu zkušeností mezi účastníky a mezi účastníky a lektory, více prostoru pro trénink a řešení případových studií.

Pilotní běh vzdělávacího programu a i další realizace, byly ze strany účastníků hodnoceny velmi pozitivně - více na Reference.

Přihlásit zájemce

Cena programu:

Podporujeme rozvoj HR !!!

Snížená cena vzdělávacího programu pro rok 2013 - 2021 a také pro rok 2022

je stanovena na 25.000 Kč bez DPH, tedy 30.250 Kč s DPH.

Vzdělávací program je rozložený do 5 dvoudenních workshopů, vždy jeden v měsíci, s e-learningovou podporou cca 10-20 hodin celkem.

Další běh programu - otevíráme také léto 2022 - za cenu 20.000 bez DPH.

E-learningová podpora v systému Moodle
Akademie moderního personálního řízení.

Více o Moodle na Wikipedii.

 Počet proškolených
  kolegyň a kolegů

        57
-----------------

+420 495 512 582 info@akademie-hr.cz
Myšlenková mapa 1

Telefon:  +420 495 512 582     E-mail: info@akademie-hr.cz     Vytištěno z Akademie HR - moderní personální řízení
© 2023 PROFI-MEN, s.r.o. Webdesign & SEO eStudio
Souhlasím Více informací

Používáme soubory cookies k poskytování služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu a k analýze návštěvnosti stránek. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.